Toyota ASEN s.r.o.
Úvod arrow Toyota - servis arrow Servisné služby
Menu
Úvod
Toyota - servis
Servis - ostatné
STK
Kontakt
Štatistiky
Návštevníkov: 349220
Vyhľadávanie
Servisné služby Tlačiť

Servisné služby:

Predaj vozidiel nie je možný bez kvalitného servisného zabezpečenia, ktoré si prevádzka Vašich vozidiel vyžaduje. Výrobca vozidiel kladie vysoké nároky na pravidelné preškoľovanie pracovníkov servisu s následným preskúšaním. Súčasťou technického vybavenia je kvalitné vybavenie servisných priestorov najmodernejšími špeciálnymi prípravkami a zariadeniami tak, aby každý problém, ktorý sa zistí pri servisovaní vozidla bol čo najskôr a čo najdokonalejšie odstránený. Všetky pracovné postupy sú riadené technickými postupmi podľa manuálov výrobcu, určenými výhradne pre značkové servisy vozidiel Toyota.

VIAC INFORMÁCIÍ http://www.toyota.sk/own/index.aspx

   V našom servise pre Vás ponúkame tieto servisné činnosti:

- Záručný servis

- Pozáručný servis

- Bežné opravy

- Rýchloservis

- Klampiarske práce

- Diagnostika

- Predaj originálnych náhradných dielov Toyota OPTIFIT

- Montáž príslušenstva a doplnkov

- Ponuka služieb pre STK

  Okrem týchto základných činností Vám ponúkame aj:   Sezónne uskladnenie pneumatík

Prezúvanie kolies je ťažké, ale nie pre Vás. Vymeníme Vám pneumatiky a aby sme ušetrili Vašu zbytočnú námahu, radi prevezmeme uskladnenie Vašich letných, resp. zimných kolies a pneumatík.

Čistenie automobilov:

- ručné umytie karosérie auta             8,60 €

- riadenie interiéru auta                      12,- €

- tepovanie interiéru auta                   50,- €

-umývanie motora                              5,-  

 

Ceny sú uvedené bez DPH.

  Odťahová služba: Ponúkame služby vlastnej odťahovej služby, ktorú si môžete objednať na telefónnom čísle: 0915 992 902.   Asistenčná služba

Ako súčasť našej oddanosti zákazníkom Vám ponúkame služby Toyota Eurocare

 

Kontakt na Eurocare:

Vozidlá

zo Slovenska

zo zahraničia

Toyota

800 162 626

+420 221 586 502

* Používajte medzinárodné predčíslie 00 (alebo +) pre všetky európske krajiny okrem Fínska (990)

Do programu Toyota Eurocare sú zaradené všetky vozidlá Toyota, oficiálne dovezené spoločnosťou Toyota Motor Czech, spol. s r. o., predané na území ČR a SR prostredníctvom autorizovaných partnerov Toyota a s platnou zárukou výrobcu. 

Toyota Expres Servis

Kľúčom k úspechu Toyota Expres servisu je sada špeciálneho servisného vybavenia, umožňujúceho optimálne využitie pri deleného času. Zmyslom je maximálne urýchliť rutinné práce. Našimi mechanikmi dokonale nacvičené najefektívnejšie pracovné postupy spojené s využitím najmodernejšej technológie pomohli výrazne znížiť servisné časy. Zároveň vám však stále zaručujeme tú najvyššiu kvalitu obvyklú pri Toyote.

Toyota Expres servis nezaberie viac ako šesťdesiat minút. Dohovoríte si s nami vyhovujúci termín a čas stretnutia, priveziete k nám vaše auto a maximálne za šesťdesiat minút s ním opäť odídete*). Táto služba dopĺňa našu obvyklú servisnú ponuku, takže teraz si môžete skutočne vybrať to, čo vám najviac vyhovuje. Až bude vaše auto nabudúce na rade s pravidelnou údržbou, vyskúšajte si Toyota Expres servis. Jediné, čo tým môžete stratiť, sú starosti.

 

 

 

.

   

 

Čas Cena/deň Benzín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   

Základné sadzby Nh zmluvného servisu
                       

Aygo, Yaris, Starlet

19,92 €

Carina, Yaris Verso

19,92 €

Corolla, Auris, Corolla Verso

21,58 €

Avensis, Avensis Verso

23,24€

Hilux, Prius, Rav 4, Hiace

24,90€

 

24,90€

 Land Cruiser

26,56€

                        Tieto sadzby Nh sú platné od 1. 1. 2015 bez DPH

     

Cenník vybraných druhov servisných prác:

 

výmena oleja                                      10,75 €

oprava defektu                                    4,30 €

výmena pneumatík + vyváženie        26,10 €

nastavenie geometrie                         32,37 €

 

Ceny sú uvedené bez DPH.

     

Akcie a zľavy:

 

-Pre stálych zákazníkov:      zľava vo výške 10% z predajnej ceny náhradných dielov

-Pre externých partnerov:   zľava vo výške 15% z predajnej ceny náhradných dielov

 (externý partner = veľkoobchodná firma ktorá u nás zakúpený tovar predávajú  konečnému  

  spotrebiteľovi.)

História servisnej údržby na jedno „kliknutie“

Elektronická servisná knižka

TOYOTA MOTOR SLOVAKIA s.r.o. zavádza celoeurópsku evidenciu pravidelnej servisnej údržby vozidiel Toyota a Lexus

TOYOTA MOTOR SLOVAKIA s.r.o. zavádza od 1.8.2009 celoeurópsku evidenciu pravidelnej servisnej údržby pre novo predané vozidlá Toyota a Lexus od tohto dátumu. Namiesto ručného zápisu a pečiatkovania „papierovej“ servisnej a záručnej knižky, prichádza Toyota a Lexus s Elektronickou servisnou knižkou, tzv. TESBook (Toyota Electronic Service Book). Každé nové vozidlo má na základe svojho identifikačného kódu karosérie (VIN) elektronický záznam, bezpečne uložený v počítačoch Toyota. Tento záznam je aktualizovaný servisom po každej predpísanej servisnej údržbe alebo po inštalácii príslušenstva do vozidla. Zákazník vždy dostane tlačený záznam o každej takejto udalosti. Zákazník si môže vyžiadať aj spätnú históriu vykonaných úkonov u servisných partnerov v celej Európe.

Výhody pre zákazníka

Zabezpečené údaje

Každé vozidlo má vlastný elektronický záznam o histórii servisnej údržby a inštalácii príslušenstva, bezpečne uložený v počítačoch Toyota, ktorý nemôže byť nikdy stratený, ukradnutý alebo falšovaný.

Preukázateľná história vozidla – vyššia zostatková cena vozidla

Elektronická servisná knižka poskytuje overenie identity vozidla, vykonanej servisnej údržby a garanciu ubehnutých kilometrov. Najmä skutočnosť, že nemôže prísť k falšovaniu servisných dokladov alebo k manipulácii so stavom počítadla ubehnutých kilometrov, je pre kupujúceho jazdeného vozidla istotou, ktorá zvyšuje hodnotu jazdeného vozidla pri jeho predaji.

Celoeurópsky prístup

K záznamom akéhokoľvek vozidla s aktivovanou Elektronickou servisnou knižkou majú prístup po zadaní VIN vozidla autorizované servisy Toyota alebo Lexus v celej Európe. Zákazník môže požiadať o záznam histórie jeho vozidla u ktoréhokoľvek autorizovaného servisu Toyota alebo Lexus a tento dostane vždy vo svojom jazyku.

Registrácia pre nezávislé servisy

Zaregistrujte sa prosím na Registrácia pre nezávislé servisy.

Po zaregistrovaní dostanete do 24 hodín na Váš e-mail prístupové meno a heslo pre vstup do webovej aplikácie Elektronickej servisnej knižky Toyota, v ktorej máte možnosť potvrdiť vykonanie servisnej prehliadky na vozidle Toyota, ktoré má aktivovanú elektronickú evidenciu pravidelnej servisnej údržby alebo inštaláciu originálneho príslušenstva Toyota na takéto vozidlo. Toto heslo si zapamätajte, platí aj pre ďalšie prístupy do aplikácie.

Po obdržaní identifikačných údajov pre vstup do aplikácie Elektronickej servisnej knižky použite následujúci link: https://tesbook.toyota-europe.com

V prípade problémov s vyplnením registračného formulára alebo s prístupom do aplikácie Elektronickej servisnej knižky, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Akceptujeme platobné karty : Cirrus/Maestro, Eurocard/MasterCard a VISA Electron 


 
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Anketa
Vlastníte automobil značky TOYOTA?